Biznesingiz rivojlanishi uchun ishonchli IT hamkor.
Biz har bir loyihaga alohida mehr beramiz
O'zbekistan Respublikasi Hukumat Portali
O‘zbekiston Respublikasining Hukumat portali O‘zbekiston Respublikasi Hukumatining Internet tarmog‘idagi rasmiy davlat axborot resursi hisoblanadi. O‘zbekiston Respublikasining Hukumat portalining tashkil etilishi va qo‘llab-quvvatlanishi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2016-yil 3-iyundagi 188-son qaroriga muvofiq amalga oshirilyapti. O‘zbekiston Respublikasining Hukumat portali davlat organlarining, shuningdek yuridik va jismoniy shaxslar o‘rtasidagi elektron-axborot hamkorligi
Yugur.uz
Yugur.uz - 2024-yilda ishga tushirilgan onlayn sog‘lomlashtirish platformasi. U xalqaro va respublika yugurish tadbirlarini, shu jumladan marafonlarni tashkil etish imkonini beradi, shuningdek, natijalarni ro‘yxatga olish, kuzatish va monitoring qilish jarayonlarini raqamlashtirishni ta’minlaydi. Loyihaning asosiy maqsadi - sog‘lom turmush tarzini targ‘ib qilish, talabalarning bo‘sh vaqtini tashkil etish va aholini sport bilan muntazam shug‘ullanishga jalb qilish.
UDOCS
UDOCS biznes, mijozlar va hamkorlar o'rtasida elektron hujjatlarni yaratish, boshqarish va almashish, ish oqimlari va aloqalarni optimallashtirish uchun mo'ljallangan.